Novobilski #bezpiecznyhotel

 

Wierzymy, że bezpieczny wypoczynek może być jednocześnie komfortowy i wygodny. Taka idea przyświecała nam podczas dostosowywania obiektu do aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego. Część rozwiązań dodaliśmy od siebie. A wszystko z myślą o Was, drodzy Goście – bo w naszym rodzinnym obiekcie troszczymy się o Was jak o rodzinę.

 

Meldowanie online

W dniu przyjazdu możesz zameldować się przez Messengera. W recepcji zabezpieczonej szybami ochronnymi odbierasz tylko kartę do pokoju, która została wcześniej zdezynfekowana. Wszystkie płatności możesz zrobić przelewem lub za pomocą terminalu płatniczego, który – podobnie jak ladę recepcyjną – dezynfekujemy po każdym użyciu.

 

Dezynfekcja lampami UV-C

Codziennie uruchamiamy lampy UV-C, które skutecznie niszczą wirusy i bakterie. W ten sposób dezynfekujemy restaurację, pokój zabaw dla dzieci, minisiłownię i pozostałe przestrzenie wspólne. Tam, gdzie jest to tylko możliwe, także wietrzymy. Co godzinę dezynfekujemy klamki, drzwi, poręcze na klatkach schodowych i ogólne toalety. Dbamy też o to, by personel regularnie zmieniał maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki. W częściach wspólnych przygotowaliśmy płyny do dezynfekcji dłoni.

 

W 100% czysty i przytulny pokój

W łazience do zestawu kosmetyków dodaliśmy mydło antybakteryjne. Pokoje po każdym pobycie Gości dezynfekujemy za pomocą promieniowania UV-C oraz solidnie wietrzymy. Dezynfekujemy też wszystkie przedmioty, m.in. pilot do TV, włączniki, sterowniki ogrzewania, klamki, blaty czy armaturę łazienkową. Co ważne, serwis sprzątający zmienia rękawiczki i dezynfekuje ręce przed wniesieniem czystych rzeczy, takich jak ręczniki, pościel czy szlafroki. W czasie pobytu pokoje sprzątamy tylko na Twoje życzenie i pod Twoją nieobecność.

 

Bezpieczna restauracja

Zgodnie z wytycznymi, przearanżowaliśmy układ stolików tak, by zachować między nimi bezpieczny odstęp 2 m. Stoliki dezynfekujemy po każdym Gościu, za każdym razem zmieniamy też jednorazowe podkładki. Choć stolik bez zastawy wygląda nieco mniej elegancko, ze względów bezpieczeństwa sztućce, przyprawy oraz serwetniki przynosi kelner, gdy zajmiesz miejsce przy stoliku i złożysz zamówienie. Na śniadaniach i obiadokolacjach bufet zastąpiły serwowane posiłki, oparte jak zawsze na ekologicznych i lokalnych produktach. Wszystkie posiłki przygotowujemy w sterylnych warunkach zgodnie z zasadami HACCP i Sanepidu.

 

Pokój zabaw dla dzieci i minisiłownia

Choć wiemy, że nie ma to jak wspólna zabawa, w sali zabaw dla dzieci oraz w minisiłowni mogą przebywać Goście tylko z jednego pokoju. Sprzęt do ćwiczeń i zabawki są za każdym razem odpowiednio dezynfekowane.

 

Co jeszcze?

  • Rowery i kije do nordic walking, które można u nas wypożyczyć, dezynfekujemy po każdym użyciu.
  • W recepcji można kupić maseczki ochronne.
  • Regularnie dezynfekujemy i wymieniamy filtry wentylacyjne w obiekcie, a dzięki wentylacji krzyżowej powietrze z zewnątrz nie miesza się z powietrzem w środku.
pokoj