NOVOBILSKI - BIAŁKA TATRZAŃSKA


Obiekt noclegowy Novobilski to nowoczesny, stylowy budynek z elementami architektury podhalańskiej, który został zaprojektowany przez znanego zakopiańskiego architekta Jana Karpiela-Bułeckę.  Jednocześnie stawiamy na pro-ekologiczne rozwiązania i w związku z tym budynek został wykonany przy użyciu najnowszych technologii i korzysta wyłącznie z odnawialnych źródeł energii.  Naszym największym plusem to lokalizacja w samym centrum Białki Tatrzańskiej, 50 m od Termy Bania oraz Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która już od wielu lat działa w branży turystycznej pod nazwą Zyg Zak. Na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego znajdą więc Państwo: restaurację, wypożyczalnię sprzętu sportowego, drink-bar, sklep sportowo-turystyczny, profesjonalny sklep oraz centrum testowe snowboardowe, instruktorów sportowych, przewodników oraz stoisko pamiątkowe.

Nasz obiekt został zarejestrowany na platformie Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) jako obiekt przyjmujący płatności Bonem Turystycznym.
plakat_4
Zapraszamy do nas wszystkich spragnionych wygodnego i pełnego atrakcji wypoczynku w górach. Nasze doświadczenie, kompleksowa obsługa i wysoki standard obiektu sprawią, że urlop spędzony w naszym obiekcie będzie miłym i na długo pozostanie w pamięci.
glowny_1120px